T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı Sürmene İlçemizde Gerçekleştirildi

Yayın Tarihi : 13.1.2020

İl Müdürümüz Cahit GÜLBAY başkanlığında İl Müdür Yardımcıları, Şube ve İlçe Müdürleri, Döner Sermaye Saymanı ve Kurum Avukatının katılımı ile 2019 yılı değerlendirme  ve 2020 yılında yapılacak çalışmalar ve hedeflerle ilgili toplantı Sürmene İlçemizde yapıldı.

Evsahibi olarak Sürmene İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fatih ATEŞ'in açılış konuşmasının ardından konuşma yapan İl Müdürümüz Cahit GÜLBAY; " her zaman olduğu gibi büyük bir özveri ile çalışan siz değerli Müdürlerime ve tüm il/ilçe personelime teşekkür ediyorum. Bakanlığımız talimat ve programları doğrultusunda tarımsal, hayvansal  ve su  ürünleri altyapı ve üretim hizmetleri, gıda kontrol hizmetleri, hayvan sağlığı ve aşılama hizmetleri, mera ıslah çalışmaları gibi birçok çalışmalarımız hız kesmeden devam etmiştir ve 2020 yılında da devam edecektir.Bütün çalışmalarımızda hizmet sunduğumuz tüm kesimlere her türlü eğitimi vermeyi  ilk sıraya almalıyız" dedi.

Daha sonra tüm birimler sunu yaparak, çalışmalarını ve hedeflerini anlattılar, karşılaşılan sorun ve sıkıntıları dile getirdiler.

Genel olarak değerlendirme ve koordinasyon çalışmalarının birlikteliği sağladığı ve kurumsal etkinlik ve verimliliği arttırma adına önemli olduğunun dile getirildiği toplantı dilek ve temennilerin dinlenmesinden sonra sona erdi.