Personel İletişim

TRABZON İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
Kat/2İdari Birim
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
12. KatCahitGÜLBAYİl Müdürü6160
22. KatYaşarSEYİSİl Müd. Yrd.6162
32. KatMustafaMAZLUMİl Müd. Yrd.6163
42. KatSüleymanBOZİl Müd. Yrd.6164
5SekreterİbrahimHACISALİHOĞLUİşçi6160
6SekreterReyhanÖZBAKANİşçi / Kadro6160
     
Ek B.Sivil Savunma Birimi
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
7Ek Bina - 110KenanKERİMSiv. Sav. Uzm.6166
8Z03İshakOCAKGüv. Gör.1111
9Z03FatihKÖROĞLUGüv. Gör.1111
10Z03NaciKARADENİZGüv. Gör.1111
11Z03PaşaÖZKAYAGüv. Gör.1111
12Z03AydınTERZİMemur/Bekçi1111
13Z03ZekiSARIMEHMETGüv. Gör.1111
14Z03OsmanSERDARGüv. Gör./Kadro1111
15Z03KübraYÜRÜMEZGüv. Gör./Kadro1111
16Z03TuncayDORULGüv. Gör./Kadro1111
     
Kat:4Hukuk Birimi
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
17408EmineGÜNGÖR ÖZKAYAAvukat6165
18407FatmaTUFANMemur5115
19407MelikeÇAKIRMemur5115
20407GülayÖZDEMİRİşçi5115
Z.KatDöner Sermaye Birimi
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
21Z01CaferYILDIZMemur/DSS6167
22Z01MehmetYILMAZMemur1119
23Z01NurgülALGANEv Eko. Tekn.1120
24Z01AhmetMERMERTAŞMemur1120
Kat/2İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
12. KatMehmetAYDINŞube Müdürü6168
2Bilgi İşlem-311İbrahimGÜLBÜZTekniker6100
3MeryemERDOĞDUElektr. Mühendisi6101
4SefaARMUTCUBilg. Mühendisi6101
5MustafaKAYATekniker6101
6HayatiAYÇİÇEKSğl. Memuru6101
7Özlük BirimiKenanKURUŞef3110
8FatmaKARSLIOĞLUBilg. İşlt.3111
9HavvaARSLAN GÜLDALTekniker3111
10PınarPEKERMemur3111
11ArzuAYDİNMemur3111
12Ali KemalYILMAZİşçi3112
13MeryemAKYÜZİşçi3111
14MuhasebeCoşkunGÜTEPEV.H.K.İ.3113
15NilüferALTUNTAŞMemur3113
16SeherKUZURİşçi3113
17MelekBİRİşçi3113
18ErhanTURHANİşçi3113
19Ftkpi / 1. KatİlyasPEKTAŞİşçi2121
20Evrak Kayıt-108KübraERDOĞANMemur2116
21ŞeydaVELİOĞLUİşçi/Usta2116
22VecihiALTINKAYNAKİşçi2116
23BernaBİÇAKCIHizmetli2116
24GülayHACISALİHOĞLUİşçi2116
25AylaKUYUMCUİşçi2116
26Ambar/Ayn.-Z07İzzetOSKAYTeknisyen1117
27HüseyinKAYAMemur1117
28MusaALTINTeknisyen1117
29Satınalma-Z06VedatSAKATeknisyen1116
30FatihAYDEMİşçi/4C1118
31MehmetDURALİşçi1118
32MüzeyyenAYDINişçi1118
33İdari BinaErkanEMİRZEOĞLUİşçi/Formen---
34Arşiv/DepoAlaaddinKILIÇİşçi/Kat Görevlisi7122
35Zemin KatİlyasKARAİşçi/Kat Görevlisi---
36Zemin KatBirhanAKTARİşçi/Kat Görevlisi---
371. KatKenanAYİşçi/Kat Görevlisi---
381. KatErkanBEKARİşçi/Kat Görevlisi2122
392. KatEkremAYDINİşçi/Kat Görevlisi---
403. KatMuhammetSİYAHİşçi/Kat Görevlisi---
414. KatMehmetAKSUHizmetli---
424. KatZiyaSANDIKÇIİşçi/Kat Görevlisi---
43Ek BinaDavutMAZLUMİşçi/Kat Görevlisi7110
44Arşiv - Z09AliKANTTekniker1112
45Yemekhane-Z09MeryemKÖSEİşçi1113
46Recep KayıtBAŞEĞMEZİşçi1113
47Yemekhane -Z04SelahattinKİBARAşçı1114
48ZeynepBAHADIRİşçi / Kadro1114
49NevinAYDINİşçi / Kadro1114
50HaticeKOTAMANİşçi / Kadro1114
51Çay OcağıOsmanÖZDEMİRÇaycı2123
52Araç Sevk-Z08Ali KemalAKTAŞŞef1115
53ÖmerKÖSETekniker1115
54Şoför Odası-Z08Ahmet SalihİRTEMİşçi/Şoför1115
55MustafaSADIKLARİşçi/Şoför1115
56SerkanYAZICIİşçi/Şoför1115
57Erol SezerSÖNMEZİşçi/Şoför1115
58ŞerefKABAKİşçi/Şoför1115
59FatihDEĞERMENCİİşçi/4C1115
60MehmetTÜRKDAYİşçi/Şoför1115
61Ek Bina - Z03HuriyeSEVİMSantral Mem.1000-1001
62ŞakirBİZELİşçi1000-1001
63KaloriferBilalDEMİRCANİşçi/Kalorifer1121
642. KatToplantı Salonuİdari Kat3114
65Z05Toplantı SalonuGiriş Kat1122
66GİRİŞYEŞİL MASA1110
67-ZSistem OdasıYemekhane Katı1126
68Geçici GörevliEbruTANÇİşçi---
Kat/1Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1105MetehanİLARSLANŞube Müdürü6173
2101SerkanGÜMÜŞDAĞMühendis2113
3101ÇetinUÇAKMühendis2113
4101MuratŞANMühendis2113
5102AynurABDİOĞLUTekniker2111
6102VeyselHACIOĞLUPeyzaj Mimarı2111
7102CihanGEDİKLİMühendis2111
8106YasemenKURTCANMühendis2114
9106NevinHASANÇEBİMühendis2114
10106YaseminADANURMühendis2114
11107GürselBAYARTekniker2115
12107AhmetEMİRMühendis2115
13107MerveÇANKAYA YILMAZMühendis2115
Kat/1Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1104TamerKAZAZŞube Müdürü6169
2103NevinERDENTekniker2112
3103DenizÖZTÜRKİşçi/Usta Yrd.2112
4110ErcanŞAHİNMühendis2118
5110DuyguSUİÇMEZ ÇUVALCIHarita Mühendisi2118
6110FatmaİSKENDERHarita Mühendisi2118
7110NevzatYILMAZMühendis2118
Kat/1Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1113BayramSANCARŞube Müdürü6170
2109ErsinKARAHASANOĞLUTeknisyen2117
3109OsmanŞENTÜRKMühendis2117
4109YaseminÖZDEMİRTekniker2117
5111ÇağlarÇALIŞMühendis2119
6111MükerremÖZKAN ULUSALMühendis2119
7112Muhammet Ali ALTUNMühendis2120
8112AzizSOYLUMühendis2120
9112AytekinAYDINMühendis2120
Kat/3Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1304ErolSAYINŞube Müdürü6171
2301FilizBALVeteriner Hekim4110
3301ÖmerBORANVeteriner Hekim4110
4302TamerBEKTAŞSğl. Memuru4111
5302İsmetKAHRAMANTekniker4111
6302ŞengülSAĞLAMMemur4111
7303ErhanDİLAVERVet. Sğl. Tekn.4112
8303OğuzhanKÖSEVet. Hekim4112
9305SelçukZENGİNVet. Hekim4113
10305OkanSIRVet. Hekim4113
11305Hüseyin DEMİRVet. Hekim4113
12306MuzafferKARABAYIRTekniker4114
13306Hüseyin RamiTÜRKERMühendis4114
14306Osman NuriBAKİMühendis4114
15307MuhammetBOZALİTekniker4121
16307TamerÖZDEMİRVet. Hekim4121
    
Kat/3Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1313Ersin ErayKESKİNŞube Müdürü6172
2308CemilPEHLEVANMühendis4115
3308SevdaYILDIZ ADAHarita Mühendisi4115
4308YaseminSOLAKTekniker4115
5309OrhanALİOĞLUHarita Mühendisi4116
6309Halit ZiyaAYARMühendis4116
7309BaharKARADENİZMühendis4116
8310SakineVAHAPOĞLUMühendis4117
9310FaziletGÖKÇINAR AYDINMühendis4117
10310MustafaÜNENSosyolog4117
11312PetekKAHRİMANMühendis4118
12312Resul GÜDÜHarita Mühendisi4118
13312Yahya KemalERKANMühendis4119
14312Yusuf ZiyaCÖMERTMühendis4119
15314LABORATUVAR 4120
Kat/4Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1410YükselKILIÇŞube Müdürü6174
2409MustafaKAZAZMühendis5116
3409EnginSEVİMMühendis5116
4411YalçınDEMİRMühendis5117
5411AhmetSAKATeknisyen 5117
6412FadılÖZTÜRKMühendis5118
7412ÖzlemTOKGÖZMemur/Mühendis5118
8414MustafaGÜNAYDINVet. Hekim5120
9414TuranREİSMühendis5120
10414Osman ErolSAĞIRİşçi/Mühendis5120
11414Hüseyin ESMERMühendis5120
Kat/4Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1404Ali KemalYILDIZŞube Müdürü6175
2401EmineSEYMENTekniker5110
3401SeyhanUYARTekniker5110
4402HülyaERKANTekniker 5111
5402Nuray AYDOĞDUTekniker5111
6402GülşenBAŞKANTekniker5111
7403MesutKANARVet. Hekim5112
8403Mehmet AliBİRİNCİMühendis5112
9405ErdalYİĞCİMühendis5113
10405SuzanKOLMühendis5113
11405SunaKABATAŞTekniker5113
12406İsmailASLANMühendis5114
13406TayfunOKUMUŞMühendis5114
14406AtillaDURMUŞMühendis5114
15412CemalTÜYSÜZMühendis5118
16GİRİŞAyşeKIDIKMemur1110
Ek
Bina
Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü
S.NoOda NoAdıSoyadıUnvanıDahili
1Ek Bina - Z02CemilÇELİKŞube Müdürü6176
2Danışma7110
3Ek Bina - Z01İbrahimDEMİRCİİşçi---
4Ek Bina - Z01EsraÖZTÜRKVet. Hekim7112
5Ek Bina - Z01KöksalBOZBAŞBilg. İşlt.7113
6Ek Bina - Z01MevlütERGENETekniker7113
7Ek Bina - Z01BirolTONYAMühendis7114
8Ek Bina - Z01RecepAVCISğl. Memuru7115
9Ek Bina - Z01BurakÇELENMühendis7116
10Ek Bina - Z01Erman PERVANLARSğl. Memuru7116
11Ek Bina - Z01SerkanKUMAŞVet. Hekim7116
12Ek Bina - Z01RamazanBOZALİVet. Hekim7116
13Ek Bina - Z01AbdullahDANIŞMAZMühendis7116
14Ek Bina - 101AtakanKALAYCIMühendis7117
15Ek Bina - 101EnginGÜMÜŞMühendis7117
16Ek Bina - 103Tuğçe GülşenBOZKIRMühendis 
17Ek Bina - 103GülşahKAZANCIMühendis 
18Ek Bina - 104Emel BARUTÇUMühendis7118
19Ek Bina - 104EmineŞAHİNMühendis7118
20Ek Bina - 105SüleymanAKPINARVet. Hekim7119
21Ek Bina - 105EnverHACIFETTAHOĞLUVet. Hekim7119
22Ek Bina - 106AdilSARIMühendis7120
23Ek Bina - 106BelkızENÖNMühendis7120
24Ek Bina - 106ÇiğdemBAYRAKTARMühendis7120
25Ek Bina - 106ErdoğanYILDIZMühendis7120
26Ek Bina - 109MustafaİMAMOĞLUMühendis7121
27Ek Bina - 109AbdullahSOFUOĞLUKimyager7121
''